Review committee for 2018

Adamczak, Stanislaw Hofmann, Peter Perakovic, Dragan
Alander, Jarmo Tapani Hryu, Jee-Hwan Perutka, Karel
Alic, Carmen Inge Iltschev, Velko Peterka, Jozef
Arai, Tamio Irfan, Mohammad A. Pivonka, Petr
Ares, Enrique Itoh, Kiyoshi Poduraev, Jury
Ariwa, Ezendu Ivan, Nicolae-Valentin Pop, Petru Adrian
Arndt, Guenter Janssens, Thierry Popescu, Daniel
Attard, Mario M. Kals, H. J. J. Porter, Brian
Bachynski, Morrel Kartunov, Stefan Pritschow, Guenter
Balic, Joze Katalinic, Branko Pryanichnikov, Valentin
Beer, Rudolf Julius Khodja, Mohamed Przybylski, W.
Belajev, Gennady J. Kimura, Fumihiko Radermacher, F. J.
Benga, Gabriel Kinnander, Anders Radhakrishnan, V.
Biclesanu, Cornelia Knego, Nikola Ramayah T.
Bilberg, Arne Knosala, Ryczard Rohde, Ulrich L.
Bliedtner, Jens Koch, Jan Rungruang, Channarong
Bohez, Erik L. J. Kulenovic, Malik Schmid, Steven
Breido, Iosif Kukushkin, Ilya Segui Llinares, Vicente Jesus
Bright, Glen Kuosmanen, Petri Silhavy, Petr
Browne, J. Kyttner, Rein Sirb, Vali Chivuta
Buchmeister, Borut Le, Cung Sladek, Jerzy
Carvalho, Helena Lin, Chyi-Yeu Jerry Stanimir, Alexandru
Celar, Stipe Llorente, J. I. Stasac, Claudia Olimpia
Chirita, Mioara Lombardi, F. Stazhkov, Sergey
Coelho, Reginaldo T. Low, Kin Huat Stefanescu, Doru Michael
Covic, Dragan Lu Chang, Tao Tabucanon, Mario T.
Cruz, Fernando M. M. Lu, S. S. Takakuwa, Soemon
Cus, Franci Luong, Lee Hong Son Takala, J.
Dar-El, E. Lupu, Adrian Gelu Tamre, Mart
De Filippi, A. Macuta, Silviu-Danuti Tanuska, Pavol
Devahastin, Sakamon Marcos, Mariano Tikka, H.
Dincmen, M. Marcos, Mariano Topalova, Irina
Diniz, Anselmo Eduardo Matusu, Radek Topliceanu, Liliana
Dohda, Kuniaki Meghdari, Ali Torims, Toms
Doina Margareta Mertins, Kai Torres-Leza, F.
Dong, Jianhua Michelini, R. C. Torvinen, S.
Dove, Rick Milos, Laura Raisa Tsai, B. S. Y.
Dragcevic, Zvonko Mironeasa, Silvia Udiljak, Toma
Dudas, Illes Momete, Daniela Cristina Uhlmann, Eckart
Egorov, Sergey B. Munteanu Radu Uyar, Erol
Endter, R. Nanasi, Jozef Valmohammadi, Changiz
Eversheim, W. Nastac, Silviu Van Brussel, Hendrik
Filaretov, Vladimir F. Neumann, H. J. Van Oudheusden, Dirk L.
Galantucci, Luigi Maria Nicoletto, G. Varga, Gyula
Gawlik, Jozef Novac, Cornelia Mihaela Vavrin, Petr
Giacaglia, G. E. Novac, Ovidiu Constantin Venkatesh, V. C.
Gibson, I. Novakovic, Branko Vetturi, David
Girot, Frank Oczos, Kazimierz E. Veza, Ivica
Gojo, Miroslav Otto, Tauno Vitecek, Antonin
Goldfarb, Venyamin Y. Palcic, Iztok Vosniakos, George-Christopher
Gomez, Antonio Panda, Anton Vouk, Rudolf
Grabenweger, Johann Pandey, P. C. Waldir, P. O.
Gusev, Boris V. Panfilov, Peter Wertheim, Rafi
Habchi, Georges Park, Hong-Seok Wessely, Emil
Han, Qing Yao Pashkov, Yevgeny Westkaemper, Engelbert
Hoble, Dorel Anton Pegden, Denis Wiendahl, Hans-Peter
Hock, Seo Swee Peklenik, Janez Williams, D. J.
Winston, Patrick H. Zalzala, Ali M. S. Zloto, Tadeusz
Wozniak, Adam Zhao, Daozhi  

Comments are closed.

Last modified on: November 29th, 2018.