International Program Committee for 2018

Abram Zver, Marta Duflou, Joost Kundrak, Janos
Acko, Bojan Duhovnik, Joze Kunica, Zoran
Afzulpurkar, Nitin Egorova, Tatyana Kuzman, Karl
Agic, Darko Ejub Dzaferovic, Lache, Simona
Ahuja, Harish Filaretov, Vladimir Lampinen, Juoni
Albers, Albert Filetin, Tomislav Leasu, Florin Gabriel
Alekseyev, Wladimir A. First Rogale, Snjezana Lee, Kyo Il
Amberg, Michael Fujii, Norio Lee, Moonyong
Badida, Miroslav Gheorghiu, Horia Legutko, Stanislaw
Bajic, Drazen Gojo, Miroslav Leinonen, T.
Balic, Joze Gomez, Antonio Lesconi Frumusanu,
Banyai, Agota Gordin, Doina Margareta Li, Guihua
Banyai, Tamas Hlava, Jaroslav Lica, Dumitru
Baritz, Mihaela Ioana Hofreiter, Milan Lipa, Zdenko
Barreiro, Joaquin Hrubina, Kamil Liu, Huaming
Begic, Derzija Hruska, Frantisek Ljoljic, Berislav
Bijelonja, Izet Hruskova, Erika Lo Valvo, Ernesto
Bleicher, Friedrich Ibishi, Ismet M. Loghin, Carmen Maria
Bley, Helmut Janacova, Dagmar Lopez De Lacalle, Luis Norberto
Botezatu, Cornelia Paulina Janssens, Thierry Low, Kin Huat
Botezatu, Mihai Jarvis, Christine W. Luca Motoc, Dana I.
Brajlih, Tomaz Javorova, Angela Ludovico, Antonio D.
Brezak, Danko Jerbic, Bojan Lujic, Roberto
Brezocnik, Miran Juraga, Ivan Lukic, Ivana
Brnic, Josip Jurum-Kipke, Jasna Lupea, Iulian
Buchmeister, Borut Karaulova, Tatyana Lupu, Ciprian
Bucuresteanu, Anca Katalinic, Branko Lupulescu, Nouras Barbu
Butala, Peter Kawalec, Andrzej Machedon Pisu, Teodor
Campbell, R. Ian Khanna, Ashutosh Macku, Lubomir
Car, Zlatan Khomchenko, Vasily Macurova, Anna
Cekic, Ahmet Kirk, Chris. S. Magheti, Ioan
Celar, Stipe Kiss, Imre Majetic, Dubravko
Chan, Chee Seng Kittl, Burkhard Malisa, Viktorio
Chaus, Alexander Klicek, Bozidar Malopolski, Waldemar
Chramcov, Bronislav Klimenko, S. A. Man, Mariana
Cohodar, Maida Kljajin, Milan Mandic, Lidija
Coleman, J. J. Knego, Nikola Mandru, Dan
Cosic, Ilija Petar Knezevic, Petar Manescu, Tiberiu Stefan
Cosic, Pejo Kohlert, Helmut Marascu Klein, Vladimir
Cosic, Predrag Kolakovic, Marko Marcos, Mariano
Cosma, Smaranda Kolibal, Zdenek Marcu, Marius
Cotet, Costel Emil Kolomaznik, Karel Marek, Kubalcik
Cubonova, Nadezda Kondo, I. Marian Tolnay
Curtu, Ioan Korbel, Jiri Marin, Dumitru
Cus, Franci Kosmol, Jan Marin, Mihnea
Damic, Vjekoslav Kostal, Peter Marinescu, Niculae Ion
Denkena, Berend Koukhta, Sergey Marjanovic, Dorian
Devahastin, Sakamon Kovac, Karol Marn, Ferdinand
Dolga, Lia Kovarikova, Ingrid Maronek, Milan
Dolga, Valer Kralikova, Ruzena Marsland, David
Dolinay, Jan Kramar, Vadym A. Marta, Constantin
Dolinay, Viliam Krasniqi, Z. Martinez, Susana
Dostal, Petr Kremljak, Zvonko Mastacan, Lucian
Dostalek, Petr Krucinska, Izabella Matusova, Miriam
Dragcevic, Zvonko Kubalcik, M. Matusu, Radek
Dragicevic, Marija Kubinger, Wilfried Mehta, Narinder Kumar
Drstvensek, Igor Kulenovic, Malik Meier, Horst
Menz, Peter Pechacek, Frantisek Sisek, Boris
Michal, Bliznak Pelaez Lourido, Gustavo Situm, Zeljko
Micieta, Branislav Pencea, Ion Skoczynski, Waclaw
Miclosi, Viorel Peric, Nedjeljko Skolud, Bozena
Mohora, Cristina Perju, Dan Sluga, Alojz
Mok, H. Perniu, Dana Smirnov, Alexander
Moraru, Sorin Aurel Perutka, Karel Stefanic, Nedeljko
Moriwaki, T. Peters, Jacques Stopper, Markus
Mortoiu, Doina Petkovic, Darko Strgar Kurecic, Maja
Motomancea, Adrian Petre, Cristian Subramanian, Arunkumar
Mrsa, Zoran Petre, Marian Sugar, Peter
Mrvac, Nikola Petrescu, Valentin Syrova, Livia
Muntean, Mihaela Pinca-Bretotean, Camelia Sysala, Tomas
Muntean, Sebastian Pintilie, Gheorghe Tadamura, Katsumi
Munteanu, Anca Pirtea, Gabriel Marilen Takala, Josu
Musca, Gavril Pivonka, Petr Tamasila, Matei
Mustafizul, Karim Pjero, Elenica Tan, Kok Kiong
Myshlyavtsev, Alexandr Plesa, Angela Thierheimer, Walter Wilhelm
Nagi, Mihai Poduraev, Jury Torims, Toms
Nagla, K. S. Pokorny, Pavel Turkalj, Goran
Nakamoto, Nobuyuki Poljak, Krunoslav Ulrich, Guenther
Neumann, Petr Pomazan, Valentina Vaario, Jari
Nica Cotet, Gabriela Beatrice Popa, Cicerone Laurentiu Vasek, Vladimir
Nikolic, Gojko Poppeova, Viera Velisek, Karol
Nkumbwa, Rodger Prodan, Dan Veza, Ivica
Noh, Sang Do Prokop, Roman Visekruna, Vojo
Novac, Ovidiu Prostrednik, Daniel Vranjes, Bozo
Novakovic, Branko M. Pryanichnikov, Valentin Vujasinovic, Edita
Novoselovic, Daniel Pytko, Stanislaw Wang, Jyhwen
Nurul Amin A.K.M. Quinn, Roger D. Weigang, Wu
Oancea, Gheorghe I. Radic, Jure Weigl, K. Heinz
Obad, Milenko Ramaj, Vehbi Xh. Wessely, Emil
Okamoto, J. Raos, Pero Wiener, Peter
Olaru, Adrian, Dumitru Ravas, Rudolf Winkler, T.
Olaru, Onisifor Ray, T. S. Wozniak, Adam
Oleksik, Valentin Rizescu, Sabin Vasile Xing, Ke
Olteanu, Ciprian Rogale, Dubravko Xue, D.
Omerovic, Midhat R. Rohde, Ulrich L. Yamazaki, K.
Opran, Constantin Romero, Fernando Yordanov, Rumen Stoyanov
Oprean, Aurel Ros, Olimpia Yoshida, Susumu
Opruta, Dan Rosado, V.O.G. Yu, Y.-C.
Osmani, Hysni Rudas, Imre J. Zajac, Jerzy
Osmera, Pavel Rugescu, Dragos Radu Dan Zajac, Jozef
Ottosson, S. Ruja, Ioan Zapciu, Miron
Pacaiova, Hana Rusu Anghel, Nicolae Zavoianu, Ion
Palcic, Iztok Rusu, Ligia Zeqiri, Hakif
Palos, Ramona Rusu-Casandra, Aurelia Zgodavova, Kristina
Pamintas, Eugen Rutemi, Gani Brahim Zhirabok, Alexey
Panfilov, Peter Ruzic, Drago Zichil, Valentin
Paraschiv, Nicolae Salihu, Avdi Hajdin Zirra, Daniela
Park, Hong-Seok Samek, David Zuev, Alexander
Parpala, Lidia Florentina Schreiber, Peter Zuperl, Uros
Pascual, R.Compamys Selvakumar, Arul Lawrence  
Pasic, Mugdim Seong, Poong Hyun  
Pastrama, Stefan Dan Sercer, Mladen  
Patachia, Silvia Florica Cristina Shibasaka, Toshiroh  
Paulikova, Alena Shih, Ming Chang  
Paulova, Iveta Siemiatkowski, M.  
Paunescu, Carmen Monica Sihn, Wilfried  
Pavic, Ivan Sinay, Juraj  

Comments are closed.

Last modified on: November 29th, 2018.